O nas

iHomes – nowoczesna firma technologiczna w branży nieruchomości

iHomes to nowoczesna platforma internetowa umożliwiająca łatwą i skuteczną sprzedaż mieszkania. Proponowany innowacyjny model biznesowy to najprostsza droga prowadząca ku satysfakcji naszych klientów, którzy korzystnie sprzedają z nami swoje nieruchomości oraz tych, którzy z naszą pomocą znajdują swoje wymarzone lokum lub opłacalną inwestycję.

Bazując na ciągle aktualizowanej bazie cen nieruchomości, zbudowaliśmy nowoczesne narzędzie, które na podstawie ankiety wypełnionej przez użytkownika, jest w stanie w czasie rzeczywistym podać jego przybliżoną wycenę. Działanie tego innowacyjnego narzędzia opiera się na dwóch filarach:

Wysokiej jakości dane aktów notarialnych, jak również ofert sprzedaży mieszkań,

Algorytm uczenia maszynowego – dzięki wykorzystaniu mechanizmu sieci neuronowych, nasz system uczy się analizować i trafnie interpretować otrzymywane dane.

W rezultacie, posiadając informacje o aktualnych danych nasze narzędzie jest w stanie z dużą skutecznością, podać szacowaną wartość nieruchomości.

Poznaj nasz zespół

 • Andrzej Stecki

  Founder

  Urodzony lider i wizjoner z udokumentowaną historią w budowaniu firm oraz ich późniejszej zyskownej sprzedaży. Doświadczony przedsiębiorca od lat łączący Internet z branżą nieruchomości w Polsce i Stanach Zjednoczonych, finalista konkursu Ernst & Young na przedsiębiorcę roku. Budowane przez niego firmy wyróżniają solidne fundamenty oparte o wysoką jakość świadczonych usług.

 • Artur Stecki

  CTO / Chief Technology Officer
  Dyrektor ds. technologii

  W iHomes odpowiedzialny za utrzymanie i ciągły rozwój naszych nowatorskich technologii.
  Architekt rozwiązań doświadczony w rozwoju i wdrażaniu narzędzi, w tym dedykowanych rozwiązań software-owych. Zbudował kilka rozwiązań dla start-up-ów na rynku e-commerce.

Wyceniamy
Twoje mieszkanie

W tym momencie nasz algorytm analizuje tysiące danych pochodzących z aktów notarialnych oraz szuka podobnych mieszkań, które sprzedały się w najbliższej okolicy. Po zestawianiu tych danych z informacjami o Twojej nieruchomości, przedstawimy Ci szacowaną wartość mieszkania.

sandglass

Nie zamykaj tej strony. Twój raport jest prawie gotowy

sandglass

Analizuję dane sprzedażowe…