Sprzedaj nieruchomość. Tak szybko, jak nigdy wcześniej!

Address Sell

Sprawdź za pomocą kilku kliknięć ile warte jest Twoje mieszkanie!
Wycenę opartą na danych z rynku nieruchomości otrzymasz, zaraz po wypełnieniu formularza.

Sprzedaj mieszkanie szybko i wygodnie. Z iHomes to proste!

 • Otrzymaj ofertę

  Dzięki naszej analizie rzeczywistych danych z rynku nieruchomości, masz pewność, że nasza oferta jest korzystna i konkurencyjna dla obu stron.

 • Oszczędzaj czas

  Oferujemy zakup nieruchomości od ręki – przez spółkę iHomes. Pieniądze możesz mieć na koncie już nawet w 7 dni od podjęcia decyzji!

 • Sprzedaj nieruchomość

  Jeśli to cena jest dla Ciebie najważniejsza, pomożemy Ci sprzedać nieruchomość na wolnym rynku za maksymalną możliwą kwotę!


Zobacz video

×

Nawet 7 dni wystarczy, aby Twoja nieruchomość została sprzedana, a na Twoim koncie pojawiła się odpowiednia suma pieniędzy

Szybko Profesjonalnie Bez zbędnych formalności

Jak to działa?

Przekonaj się, że sprzedaż nieruchomości nie musi być skomplikowana!

 • 1

  Poznaj cenę

  Podejmij decyzję, który wariant jest dla Ciebie lepszy.

 • 2

  Zdecyduj

  Sprzedaj mieszkanie od ręki i załatw wszystko w 7 dni, lub Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów, którzy zajmą się całym procesem sprzedaży i znajdą na rynku najwyższą możliwą ofertę.

 • 3

  Sprzedaj

  Uzyskaj satysfakcjonującą cenę, ustal termin i sprzedaj nieruchomość na własnych zasadach.

Z iHomes proces sprzedaży i zakupu jest wreszcie prosty

 • Serwis iHomes to wiodąca platforma internetowa, dzięki której transakcje na rynku nieruchomości są szybkie, bezpieczne i bezstresowe.
 • Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom i wiedzy, oferujemy Ci nowy, a zarazem radykalnie prosty sposób kupna i sprzedaży domów oraz mieszkań.
 • Obecnie działamy w Warszawie, ale już wkrótce nasze rozwiązania będą dostępne na terenie całej Polski.
SPRZEDAJ

Dlaczego warto?

Oferujemy Ci dwa atrakcyjne sposoby zbycia nieruchomości z iHomes:

Sprzedaj nam mieszkanie

Odkupimy od Ciebie mieszkanie.

 • Pewna i szybka transakcja

  Sprzedając nam mieszkanie masz pewność, że otrzymasz szybko swoje pieniądze. Wycenę, formalności i wypłatę środków możemy zrealizować nawet w ciągu 10 dni.

 • Brak dodatkowych kosztów

  Za naszą pracę nie pobieramy prowizji. Co więcej, nie musisz specjalnie przygotowywać mieszkania do sprzedaży, ani ponosić kosztów napraw. Wszystkim zajmiemy się my!

 • Elastyczny termin umowy

  Wspólnie ustalamy harmonogram transakcji, by dostosować go do Twojej sytuacji życiowej, na przykład do planowanego terminu wyprowadzki. To my dopasowujemy się do Twoich potrzeb.

Skorzystaj z naszej pomocy

Pomożemy Ci najkorzystniej sprzedać mieszkanie.

 • Wyższa cena

  Tworzymy indywidualny plan sprzedaży, aby przyciągnąć jak najwięcej ofert od potencjalnych nabywców i sprzedać Twoją nieruchomość za maksymalnie wysoką kwotę.

 • Nowoczesne rozwiązania

  Sprzedajemy szybko i skutecznie dzięki wykorzystaniu sprawdzonych technik sprzedaży, wspieranymi przez nowoczesne narzędzia marketingowe.

 • Indywidualna opieka

  Otrzymasz wsparcie naszych doświadczonych ekspertów, którzy poprowadzą cały proces, od wyceny nieruchomości i maksymalizacji jej potencjału, aż do skutecznej sprzedaży.

SPRZEDAJ

Opinie

Dostaliśmy dwie oferty. Jedną cenę za sprzedaż mieszkania do iHomes a drugą za ile możemy sprzedać z pomocą iHomes. Sprzedaliśmy mieszkanie w ciągu 3 tygodni za 35 tysięcy więcej niż myśleliśmy.

Opinie

Na początku sceptycznie do tego podchodziliśmy, ale w końcu się zdecydowaliśmy. Nasz opiekun przedstawił nam najbardziej korzystne możliwości i dzięki temu po 3 tygodniach sprzedaliśmy mieszkanie z iHomes.

Opinie

Na początku próbowałem sam sprzedać mieszkanie, jednak to nie takie proste. Dlatego zwróciłem się do iHomes. Od pierwszej rozmowy było widać, że mam do czynienia z profesjonalistami. Zaufałem im i razem sprzedaliśmy moje mieszkanie.

Pytania i odpowiedzi

Zastanawiam się nad sprzedażą mieszkania. Jak możecie mi pomóc?

Na naszej stronie internetowej udostępniamy darmowe narzędzie do wycenę nieruchomości, wyliczające orientacyjną wartość mieszkania. Ponadto, dajemy możliwość natychmiastowego zakupu mieszkania za gotówkę lub skorzystania z pomocy naszych doświadczonych doradców.

Czy przygotowanie oferty bezpośredniego kupna mieszkania przez iHomes coś kosztuje?

Nie, zarówno wycena online jak i wycena ostateczna wykonywana w apartamencie są całkowicie bezpłatne.

Czy po otrzymaniu oferty bezpośredniego kupna od iHomes jestem zobowiązany/a do sprzedaży?

Nie, na każdym etapie – aż do podpisania aktu notarialnego, możesz zrezygnować ze sprzedaży mieszkania do iHomes.

Czy mogę poprosić o ofertę dla mieszkania, które już jest wystawione na sprzedaż na portalu?

Tak, możesz skorzystać z naszej usługi, nawet gdy mieszkanie zostało już wystawione na sprzedaż. Nasza oferta może okazać się szczególnie atrakcyjna dla osób, które próbują bezskutecznie sprzedać mieszkanie od dłuższego czasu.

Czy mogę sprzedać mieszkanie do iHomes, jeśli już współpracuję z agentem nieruchomości?

Zdecydowana większość umów pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości (w tym zawieranych na wyłączność!), pozostawia właścicielowi możliwość samodzielnej sprzedaży bez prowizji oraz kar umownych.

Czy wartość oferty iHomes różni się od automatycznej wyceny mieszkania?

Tak, wartość oferty iHomes może się różnić. W przypadku oferty natychmiastowej sprzedaży do iHomes, wartość oferty w zamian za błyskawiczny czas transakcji i płatność gotówką jest niższa od tej rynkowej. Możemy jednak zaoferować pomoc w sprzedaży mieszkania na wolnym rynku, za cenę zbliżoną, a nawet wyższą do tej z automatycznej wyceny.

Skąd pewność, że otrzymałem odpowiednią ofertę?

Wycenimy Twoje mieszkanie w oparciu o bieżące dane rynkowe, obszerną analizę dotychczasowych transakcji oraz lokalne doświadczenie naszych brokerów. Główne elementy wpływające na naszą ofertę to: ogólny stan mieszkania, podaż i popyt w danej lokalizacji oraz plany renowacyjne budynku, w którym znajduje się mieszkanie.

Dlaczego oferta wstępna różni się cenowo od oferty ostatecznej?

Mają na to wpływ oględziny mieszkania. W formularzu podajesz podstawowe informacje o nieruchomości, natomiast nasz pracownik jest w stanie na żywo zweryfikować jakość mieszkania i skorygować ofertę “na plus” lub “na minus”.

Dlaczego Wasza oferta może wydawać się niższa niż ceny w ogłoszeniach?

Ceny ofertowe podane w ogłoszeniach podlegają negocjacjom. Ostateczne kwoty sprzedaży, a więc ceny transakcyjne są niższe (często znacząco). Ostateczna cena sprzedaży mieszkania zależy od wielu czynników, np. umiejętności negocjacyjnych, atrakcyjności oferty na tle pozostałych itp.

Jak długo oferta iHomes jest aktualna?

Nasza propozycja zakupu ważna jest przez 3 dni. Po tym czasie oferta wygasa.

Czy iHomes działa w każdym polskim mieście?

Obecnie działamy głównie na terenie Warszawy. Wkrótce planujemy rozwój w kolejnych miastach w Polsce.

Wyceniamy
Twoje mieszkanie

W tym momencie nasz algorytm analizuje tysiące danych pochodzących z aktów notarialnych oraz szuka podobnych mieszkań, które sprzedały się w najbliższej okolicy. Po zestawianiu tych danych z informacjami o Twojej nieruchomości, przedstawimy Ci szacowaną wartość mieszkania.

sandglass

Nie zamykaj tej strony. Twój raport jest prawie gotowy

sandglass

Analizuję dane sprzedażowe…