Mieszkania sprzedajemy o 62 dni
szybciej niż średnia rynkowa

Naszych ofert z rekomendacji naszych klientow
Mieszkań sprzedajemy w mniej niż 3 miesiące
Tyle wynosi skuteczność sprzedaży naszych nieruchomośći

Etap 1 z 3

  • Podaj informacje o mieszkaniu aby otrzymać propozycję

Jesteśmy najlepszym partnerem przy sprzedaży

Przekażemy Ci najnowsze dane rynkowe i analizy
Wybierzemy optymalny model sprzedaży i docelowego klienta
Wykonamy kilkanaście wysoko specjalistycznych czynności marketingowych
Bezpiecznie i szybko razem sfinalizujemy transakcję

Szybko i mądrze jest tylko z iHomes.
Więc sprzedawaj i kupuj z iHomes.

Nasza ścieżka postępowania jest czytelna i prosta, dlatego jest szybka:
Ogłoszenie
Już na tym etapie przeprowadzamy szczegółową analizę porównawczą podobnych nieruchomości w danej okolicy. To pozwala na wstępne, ale już przybliżone oszacowanie wartości mieszkania czy domu.

01

02

Pierwszy kontakt z ekspertem
W tym momencie ekspert sprawdza stan formalno-prawny nieruchomości, ocenia ją na miejscu, także pod kątem przyszłego inwestora, weryfikuje na żywo dane z ogłoszenia i  informuje o tym jak przygotowujemy nieruchomość do sprzedaży, omawia różne możliwości współpracy.
Następnego dnia
Proponujemy naszą cenę zakupu, uzasadniamy ją, płacimy gotówką, zatem skracamy czas transakcji  przynajmniej  o kilkadziesiąt  dni, bo tyle trwają formalności związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego. Kilka dni czekamy na  twoją decyzję, jeśli jest pozytywna, następuje podpisanie dokumentów i  przelew pieniędzy na konto. Taka transakcja nie trwa dłużej niż 8-9 dni. 

03

Czym się różnimy ?

Jesteśmy nowoczesną firmą technologiczną, która zmienia dotychczasową kulturę kupna i sprzedaży. Technologię i psychologię stosujemy tak aby: precyzyjnie spełnić potrzeby sprzedających i kupujących a naturalną różnicę interesów zastąpić roztropnym kompromisem wynikającym z przeprowadzanych czynności analitycznych i aktualnych praw rynku.
Nie jesteśmy agencją nieruchomości, ani pośrednikiem tylko firmą iBuyingową, która kupuje nieruchomości za gotówkę albo proponuję pomoc w sprzedaży po cenie klienta
Używamy najnowocześniejszych systemów sztucznej inteligencji i danych pochodzących z zawartych aktów notarialnych, by w najbardziej obiektywny sposób wycenić nieruchomość, zamieniając sentymentalną cenę sprzedaży na realną wartość rynkową.

Wybierz najlepszą formę współpracy!

Pomożemy Ci w transakcji na kilka sposobów, wybierzesz dla siebie najkorzystniejszy. Mamy tysiące zadowolonych klientów. Najczęściej wybierane formy współpracy z nami to: standard, perfect i premium.Co się kryje za tymi nazwami – wyjaśnia nasz ekspert na spotkaniu.
Nasza wiedza i nowoczesne narzędzia analityczne pozwalają na skuteczną selekcję i szybki wybór docelowego klienta, także z naszej bazy klientów.
Fachowe oględziny eksperta i umowa gwarantuje wykonanie ponad 18 specjalistycznych czynności marketingowych, które wykonujemy na własny koszt.
Sprzedawaj i kupuj tylko z iHomes! Z nami jest szybciej, wygodniej , bezpieczniej!
Jeżeli interesuje cię krótki czas sprzedaży czy kupna mieszkania-skontaktuj się z nami, ponieważ: sprzedamy, kupimy, zorganizujemy, wycenimy, doradzimy, zapewnimy komfort, wygodę i bezpieczeństwo transakcji
iHomes jest tym, czego potrzebujesz, bo mamy sukcesy. Wsparcie i mądre doradztwo jest zawsze fundamentem sukcesu. Zapraszamy do kontaktu, z nami poznasz wszystkie sposoby sprzedaży, odpowiemy na każde pytanie. Tymczasem otrzymaj ofertę współpracy
Jesteśmy nowocześni, wiarygodni i rzetelni, więc sprzedawaj i kupuj z iHomes
Jak pomagamy?
Jeśli swoją nieruchomość będziesz chciał sprzedać sam- pomożemy na kilka sposobów, wybierzesz dla siebie najkorzystniejszy.Mamy tysiące zadowolonych klientów.
Najczęściej wybierane formy współpracy z nami to: standard, perfect i premium. Co się kryje za tymi nazwami – wyjaśnia nasz ekspert na spotkaniu.
Twoje korzyści ze współpracy z nami polegają na tym, że:
Nasza strategia sprzedaży jest prosta i szybka
Proces kupna/sprzedaży dzielimy na etapu. Z każdego etapy naszych działań dostajesz szczegółowy raport, który możesz zweryfikować
Zyskujesz wygodę , spokój , czas
Flats we recently sold

30,5m2 ul. Spindle 33

780 117 zł

Blelany

null 3 rooms
null 6th flor
null 1920 year

30,5m2 ul. Spindle 33

780 117 zł

Blelany

null 3 rooms
null 6th flor
null 1920 year

30,5m2 ul. Spindle 33

780 117 zł

Blelany

null 3 rooms
null 6th flor
null 1920 year

Wyceniamy
Twoje mieszkanie

W tym momencie nasz algorytm analizuje tysiące danych pochodzących z aktów notarialnych oraz szuka podobnych mieszkań, które sprzedały się w najbliższej okolicy. Po zestawianiu tych danych z informacjami o Twojej nieruchomości, przedstawimy Ci szacowaną wartość mieszkania.

sandglass

Nie zamykaj tej strony. Twój raport jest prawie gotowy

sandglass

Analizuję dane sprzedażowe…